Wasze opinie
Piję herbatę DALCHINI. Po tygodniu picia 3 razy dziennie mogłam wziąć psa i biegać z nim na kwitnącej łące, nie przejmując się alergią. Nie potrzebuję już leczenia. Dziękuję.
Witam. Od kilku tygodni cierpiałam na uciążliwą biegunkę i niestrawność z powodu stosowania antybiotyków przepisanych przez lekarza. Herbata SHUNTHI szybko rozwiązała moje trudności! Herbata ma bardzo przyjemny smak. Bardzo polecam.
Cześć, od dzieciństwa mam alergię na kwaśne, przejawi się to m. in. wysypką na dłoniach. Piłam GAURI przez 14 dni i po spożyciu pomarańczy wysypka wcale się nie pojawiła. Ta mieszanka bardzo pomogła mamie z pleśnią na nogach. To wspaniałe zioło!
Witam, chciałabym potwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, które bardzo mi pomagają.
Hej, ależ macie piękną stronę internetową. Mam pozytywne odczucia co do waszejfirmy i życzliwości. Wielkie dzięki. Serdeczne pozdrowienia.
Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!
Wasze herbaty kupuję od wielu lat, pomagają mi przy poważnej chorobie. Są absolutnie niesamowite i bardzo się cieszę, że otworzyliście ten sklep internetowy. Dziękuję, że w jednym miejscu mam dostępne wszystko i nie muszę już szukać w różnych punktach.
Dostałam od przyjaciela herbatę na drogi moczowe i jestem z tego zadowolona. Dziękuję
Dzień dobry, miesiąc temu kupiłam ajurwedyjską herbatę NIMBA, od tej pory używam regularnie. Moja skóra znacznie się poprawiła, dla mnie ta herbata jest zdecydowanie doskonała, pozbyłam się trądzikowego bólu.
Używam CHYAWANPRASH od pół roku i nie mogę przestać chwalić tę ziołową mieszankę. Przeziębienia, kaszel itd omijają mnie... Po raz pierwszy od lat przetrwałem zimę bez chorowania.