Wasze opinie
6 lat temu mój poziom cholesterolu wzrósł do 7,11 i miałem zacząć przyjmować statyny. Ograniczyłem spożycie tłuszczu i wypiłem dwa opakowania herbaty KALAMEGHA, aby wspomóc pracę wątroby. Po około trzech miesiącach mój poziom cholesterolu wynosił 5,56, a teraz wynosi 5,6 i już się tym nie przejmuję. Powiatowa Pani Doktor. Była bardzo mile zaskoczona, chociaż nie skorzystałem z jej recept. Zimą piję sprawdzone herbaty TULSI i DALCHINI. Naprawdę coś jest w tej Ajurwedzie!!!
W przeszłości stosowałam zioła PACHAKA jako suplement diety, pomagały mi w leczeniu uzależnienia od palenia, Teraz zamówiłam herbatę KUDZU i muszę się pochwalić, że zmniejszyłam do zera słodycze, ciastka, czekoladę; no ale przede wszystkim, pomogła mi ona na mięśnie.
Dzień dobry, chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z Waszych produktów, ponieważ zawsze mi pomagały.
Witam, obecnie używam waszej BRAHMI - herbaty na pamięć i KALAMEGHA - herbaty na wątrobę, jestem z nich zadowolony. Połączenie tych ziół w herbacie to wielka przyjemność dla duszy. Dziękuję
Doskonały dokument. Bez przemocy, zgrabnie zmontowany i bez zbędnych ozdób.
Dzień dobry, miałem bardzo bolesną przepuklinę dysku. Tydzień po skończeniu opakowania GOKSHURY zacząłem odczuwać głęboką ulgę. Przestałem brać tabletki i nie mogłem w to uwierzyć - zadziałało!
Próbowałem wielu alternatywnych środków ziołowych, ale tylko wasze herbaty naprawdę działają, po nich czuję się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie :)
Dzień dobry, męczyła mnie kolka nerkowa. Antybiotyki nie pomogły. Regularne picie herbaty VARUNA i zmiana diety uwolniły mnie od tych problemów. VARUNA pomogła także mojemu przyjacielowi cierpiącemu na zapalenie dróg moczowych. Dziękuję za nas dwoje !!!
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych