Wasze opinie
Chcę podziękować za umieszczenie CHYAWANPRASH w waszej ofercie sprzedażowej. Ten dżem jest niesamowity. Pierwszy raz kupiłam go bezpośrednio z Indii, ponieważ nigdzie nie mogłam go zdobyć. Teraz mogę go kupić w kraju. Dziękuję raz jeszcze.
Chciałbym podziękować za herbatę NAGARA, dzięki której pozbyłem się moich problemów. Po pięciu dniach widziałem pozytywne efekty. Nie tylko pozbyłem się stanu zapalnego, ale także uczucia zimnych dłoni i stóp. Mam też dużo czystszą skórę.
Herbata TULSI bardzo mi pomogła przy grypie, po dwóch dniach picia drapanie w gardle zniknęło. Najlepszą rzeczą w tym jest to, jak pięknie rozgrzewa i jak pyszny ma smak! Naprawdę polecam zaopatrzyć się w tą herbatę na zimowe miesiące, w sam raz na sezon grypowy!
Jestem bardzo zadowolona z ziołowych eliksirów. Naprawdę działają i są bogate w minerały i składniki odżywcze, nawet gdy są stosowane w niewielkich ilościach. Nie mam nic innego niż pozytywna opinia na temat herbat, które kupiłam dla moich przyjaciół.
Jestem bardzo zadowolony z herbaty JATAMANSI. Wreszcie mogłem przestać brać leki uspokajające układ nerwowy, czuję się szczęśliwszy, bardziej zrelaksowany. Kupię następne opakowanie, polecam wszystkim.
Super herbata
Regularnie zamawiam u Was japońskie kadzidełka, które mają bardzo przyjemny i delikatny zapach. Cała nasza rodzina i przyjaciele już je polubili. Dziękuję za bardzo szybką dostawę nawet w gorączkowym okresie przedświątecznym.
Dostałam od przyjaciela herbatę na drogi moczowe i jestem z tego zadowolona. Dziękuję
Mogę polecić absolutnie niesamowite herbaty, działające tak, jak powinny. Długo szukałem naturalnych środków na moje problemy i wreszcie je znalazłem :-)
Chcę dołączyć do pozytywnych komentarzy na Wasze herbaty. Rok temu zachorowaliśmy z córką na zapalenie dróg moczowych. Wtedy przypomniałem sobie o Waszych herbatach ziołowych, więc kupiłem mieszankę na oczyszczanie dróg moczowych i bardzo szybko poczułem ulgę.