Wasze opinie
Miałem problem z niewydolnymi jelitami i wzdęciami, dżem PURISHAPRASH (na wypróżnianie) bardzo mi pomógł z tym problemem, czuję się dużo lepiej …
Herbata TRIPHALA na detoksykację przewodu pokarmowego i herbata KALAMEGHA na wątrobę i woreczek żółciowy pomogły w trawieniu, wypróżnieniach i ogólnie czuję się lepiej. Doradzono mi oczyszczenie przewodu pokarmowego ze względu na drobne trudności i nieregularne miesiączki. Moje miesiączki są teraz regularne i bez dyskomfortu. Dziękuję pięknie.
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Napiszę Wam tylko, że Wasze produkty są magiczne i ogromnie mi pomagają! Mój partner ma bóle pleców i zażywamy SLESAKĘ na stawy... Bardzo mu pomaga. Dziękujemy, pozdrawiamy!
Dzień dobry, miałem bardzo bolesną przepuklinę dysku. Tydzień po skończeniu opakowania GOKSHURY zacząłem odczuwać głęboką ulgę. Przestałem brać tabletki i nie mogłem w to uwierzyć - zadziałało!
Witam, moja babcia ma wiele problemów zdrowotnych. Jednym z nich jest słabe krążenie krwi w nogach. Budzi się w nocy z bólu. Po wypiciu herbaty VYANA czuje się znacznie lepiej i dużo mniej narzeka na ból. Dziękuję.
Herbata TRIPHALA na detoksykację przewodu pokarmowego i herbata KALAMEGHA na wątrobę i woreczek żółciowy pomogły mi w trawieniu, wypróżnianiu i ogólnie czuję się lżejsza.
Cześć, herbata RANJAKA pomogła mojej śledzionie, problemy z trawieniem zniknęły po miesiącu picia Waszej herbaty, te zioła to naprawiły. Dzięki!
6 lat temu mój poziom cholesterolu wzrósł do 7,11 i miałem zacząć przyjmować statyny. Ograniczyłem spożycie tłuszczu i wypiłem dwa opakowania herbaty KALAMEGHA, aby wspomóc pracę wątroby. Po około trzech miesiącach mój poziom cholesterolu wynosił 5,56, a teraz wynosi 5,6 i już się tym nie przejmuję. Powiatowa Pani Doktor. Była bardzo mile zaskoczona, chociaż nie skorzystałem z jej recept. Zimą piję sprawdzone herbaty TULSI i DALCHINI. Naprawdę coś jest w tej Ajurwedzie!!!
Witajcie, VIDANGA nie tylko pomogła mi schudnąć, ale również oczyściła i pomogła mojemu ciału wyglądać zdrowo i ładnie. Próbowałam także ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI i mogę powiedzieć, że to działa.