Wasze opinie
Mogę polecić absolutnie niesamowite herbaty, działające tak, jak powinny. Długo szukałem naturalnych środków na moje problemy i wreszcie je znalazłem :-)
Herbata NIMBA pomogła mi w swędzącej egzemie. W okresie alergii na pyłki wielokrotnie z doskonałym powodzeniem korzystałem z herbaty DALCHINI. Herbata GOKSHURA okazała się doskonała na ból międzykręgowy (efekt lepszy niż leki). Gorąco polecam!!!
Herbata APANA w ciągu tygodnia skorygowała miesiączkę i nieprzyjemne objawy PMS, co było dla mnie wielką ulgą i co najważniejsze, obyłam się bez sztucznych leków hormonalnych z wieloma skutkami ubocznymi. Ponadto herbata VATA wspaniale pomaga przez całą długą zimę. Polecam te herbaty i ogólnie Ajurwedę wszystkim!
Próbowałem wielu alternatywnych środków ziołowych, ale tylko wasze herbaty naprawdę działają, po nich czuję się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie :)
Witam, używam waszych herbat od dłuższego czasu, są bardzo pomocne w przypadku wszystkich możliwych problemów :-) Dziękuję.
Dostałam herbatę Tulsi od moich koleżanek z pracy na urodziny, paczkę różnych rodzajów, to było w poniedziałek. W środę poczułam zbliżające się przeziębienie i drapanie w gardle. Zrobiłam herbatę i muszę powiedzieć, że to ogromna ulga. Dziękuję
Witam. Od kilku tygodni cierpiałam na uciążliwą biegunkę i niestrawność z powodu stosowania antybiotyków przepisanych przez lekarza. Herbata SHUNTHI szybko rozwiązała moje trudności! Herbata ma bardzo przyjemny smak. Bardzo polecam.
Witam, chciałem podziękować za herbatę RANJAKA. Od dawna mam problemy z niedoborem żelaza we krwi. Po miesiącu regularnego picia poziom żelaza i hemoglobiny znacznie się poprawił. Polecam!
Macie produkty doskonałej jakości, które wpływają na równowagę fizyczną i psychiczną. Spróbowałam herbaty PITTA i eliksiru RAKTAPRASH, czuję się spokojniejsza i mniej skłonna do czepialstwa. Wdzięczność!
Polecam, jestem bardzo zadowolona :) Namaste