Wasze opinie
Dzień dobry, miałem spuchnięte węzły chłonne a w rękach, nogach i kręgosłupie, nieznośny ból, zajęło to dwa miesiące, ale po zażyciu herbaty KATPHALA ból ustąpił, a węzły zmniejszyły się. Doskonały efekt! Dziękuję.
Po operacji torbieli piłam herbatę Shatawari i nadal piję ją od czasu do czasu i dzięki Bogu torbiel nie wrócił. Bardzo ją polecam.
Witam, moja babcia ma wiele problemów zdrowotnych. Jednym z nich jest słabe krążenie krwi w nogach. Budzi się w nocy z bólu. Po wypiciu herbaty VYANA czuje się znacznie lepiej i dużo mniej narzeka na ból. Dziękuję.
Dziękuję bardzo... Wasze produkty są najlepsze. CHYAWANPRASH zażywam od zeszłej jesieni i przez cały ten czas, ani raz nie miałem przeziębienia, choroby itp. To naprawdę cudowny eliksir... bardzo dziękuję!
Zanim wypróbowałem produkty EVEREST AYURVEDA, nie było ziół, które by mi pomogły. Wasze herbaty są podstawowym elementem mojej domowej apteczki, jestem nimi zafascynowany. Po pracy odpoczywam sącząc herbatę UDANA.
Mogę polecić Wasze produkty. Mam doświadczenie z różnymi rodzajami herbat, używałam też dwóch eliksirów, w tym na oczy. Obecnie biorę jeden na odporność i wciąż czeka na mnie eliksir do włosów. Te dwa wygrałem w waszym quizie :) Gorące napoje też są doskonałe. Nadal będę kupować wasze produkty. Życzę wielu sukcesów :)
Witam, zrobiłem 3 miesięczną kurację z eliksirami ziołowymi: skóra, krew, wątroba, mózg... nerwy! CHYAWANPRASH jest najlepszym środkiem witalizującym. Ale nie tylko ten wasz dżemik. Wszystkie są smaczne. Słodko-kwaśne, spożywane z wegańskim napojem mlekopodobnym, są po prostu smaczne. Wasze herbaty zostały dobrze przyjęte nie tylko przeze mnie ale również przez moich przyjaciół! Chciałbym, żebyście dotarli do większej liczby osób, zwłaszcza w sektorach uzdrowiskowym, pielęgniarskich i szpitalnych. Rezonowałoby to z osobami starszymi i dziećmi. Idealna byłaby współpraca nowoczesnych (dystrybucja) i tradycyjnych (receptury) metod leczenia, które dzięki waszym produktom wzajemnie się uzupełniają.
Cześć, spróbowałem herbatę odchudzającą i naprawdę pomaga, dziękuję.
Witam, używam waszych herbat od dłuższego czasu, są bardzo pomocne w przypadku wszystkich możliwych problemów :-) Dziękuję.
Bardzo dziękuję za herbatę NAGARA. Pozbyłam się swoich problemów, pozytywne efekty zaobserwowałam już po pięciu dniach. Nie tylko pozbyłam się zapalenia, ale także uczucia zimnych rąk i nóg. Moja skóra jest też czystsza.